Klimat boho na Twoim balkonie

Uwielbiasz styl boho i chcesz, aby zawładnął on także Twoim balkonem? Postaw akcent na proste dekoracje, dzięki którym każdy będzie chciał spędzać na nim czas i relaksować się w otoczeniu stylowych dodatków. Dowiedz się, jak w prosty sposób zbudować tak zjawiskowy klimat i cieszyć oko boho balkonem – hitem tego roku.

Dodaj nieco klimatycznego światła

Jednym z najprostszych pomysłów na dodanie balkonowi wyjątkowego charakteru i wpuszczenie nieco stylu boho, jest postawienie mocnego akcentu na oświetlenie. Nie chodzi o jedną dużą lampę, ale o dekoracyjne światełka, które wprowadzają magię i czar do otoczenia. Nie ma nic przyjemniejszego niż długie wieczory spędzane na balkonie z perspektywą nieba pełnego gwiazd, gdzie otaczają nas świecie i delikatne, jasne lampki. Możesz wybrać takie stworzone z naturalnych materiałów lub szklane żaróweczki – przypominają one styl industrialny, jednak doskonale komponują się z bielą, beżami i słomkowymi akcentami.

Postaw na modne dywany okrągłe sznurkowe

Co powiesz na to, aby kupić dywan na… balkon? Brzmi abstrakcyjnie? Jednak rzeczywistość jest zupełnie inna! To niezwykle oryginalny pomysł, który ma już wielu zwolenników i nie ma w tym nic dziwnego. Dywany okrągłe sznurkowe prezentują się zjawiskową – doskonale wpasowują się w klimat boho. Oprócz aspektu estetycznego, mają one także ten praktyczny. Możesz chodzić na boso po balkonie i nie będziesz odczuwać chłodu. Poza tym wystarczy, że na dywaniku położysz kilka poduszek i zyskujesz dodatkową przestrzeń do relaksu. Dywan w stylu boho na balkon to fenomenalne rozwiązanie, z jakiego powinna skorzystać każda osoba pragnąca jakiejś zmiany w otoczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *